By 21 stycznia 2021 AKTUALNOŚCI

Szanowni Rodzice

Bal karnawałowy dla dzieci odbędzie się w dniach od 1 lutego do 5 lutego. Z uwagi na trwającą pandemię i obowiązujące nas przepisy sanitarne każda grupa będzie miała swój bal innego dnia i tak:

Poniedziałek 1.02 – Perełki

Wtorek 2.02 – Muszelki

Środa 3.02 – Bursztynki

Czwartek 4.02 – Rybki

Piątek 5.02 – Delfinki

Strój dla dziecka dowolny. Jeżeli chcą Państwo, aby dziecko miało przebranie (kostium), prosimy na miarę Państwa możliwości o przyniesienie wcześniej, aby w dniu balu nie było dużego zamieszania. Prosimy, aby strój miał karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz grupą, do której uczęszcza.

W dniu balu dzieci po śniadaniu przebiorą się w stroje i udadzą na bal, który w tym roku odbędzie się na holu przedszkola z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Teatr Qfer poprowadzi bal w formie oprawy muzycznej oraz tańców i zabaw dla dzieci.

Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłej, udanej zabawy.

Informuję, że oprawa muzyczna teatru Qfer opłacona zostanie z funduszu Rady Rodziców.