V Festiwal muzyczny „Szanty na Wzgórzu”
Wracamy z nagrodą!
Dzisiaj 28 maja 25026 roku odbył się V festiwal muzyczny pt. ,, Szanty na Wzgórzu'” w Szkole Podstawowej nr 23 w Gdyni, który cieszy się dużą popularnością wśród przedszkoli i szkół. Nasze Przedszkole nr 30 reprezentowane było na konkursie przez solistkę Łucję Milewską. Łucja wykonując pieśń „Hej żeglujże żeglarzu” wyśpiewała ????I miejsce w kategorii przedszkolnej!
Gratulujemy naszej wspaniałej, rozśpiewanej uczennicy:)
Za przygotowanie Łucji do występu odpowiada pani Danuta Chorzępa. Dziękujemy serdecznie GRATULACJE!
