WYNIKI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO – „Przedszkolaki w akcji – z życzeniami zdrowia dla Gdyni”
Po raz pierwszy Przedszkole nr 30 zorganizowało MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY z okazji Dnia Ziemi i 100-urodzin Miasta Gdyni – „Przedszkolaki w akcji – z życzeniami zdrowia dla Gdyni” zapraszając do wzięcia udziału w nim, wszystkie placówki przedszkolne i placówki z oddziałami przedszkolnymi, z terenu miasta Gdyni.
Głównym celem konkursu było budowanie wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta świadomości odpowiedzialności za środowisko i najbliższe im otoczenie. Stąd każda grupa przedszkolna, przedszkole biorąc udział w konkursie, miało możliwość podzielenia się swoimi działaniami skierowanymi na rzecz ochrony przyrody.
Wszystkie zgłoszone prace konkursowe, dokumentowały bogaty wachlarz podejmowanych działań, na rzecz środowiska przyrodniczego Gdyni, w formie wizualnej.
Dziękujemy za nadesłane prace i tym samym, wzięcie udziału w wymianie dobrych praktyk między placówkami przedszkolnymi oraz wzajemne inspirowanie się podejmowanymi działaniami, upowszechnianie wartościowych inicjatyw edukacyjnych realizowanych w przedszkolach.
JURY JEDNOGŁOŚNIE PODJĘŁO DECYZJĘ PRZYZNANIA WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU NAGRÓD ZA DZIAŁANIA PROEKOLOGICZNE PODEJMOWANE NA RZECZ DBANIA O ZDROWIE NASZEGO MIASTA GDYNI.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

