By 22 marca 2020 4 maja, 2020 AKTUALNOŚCI
piłkarz

UWAGA RODZICE!

Informuję, że od dnia 9 stycznia w co drugi czwartek nasze przedszkolaki będą brały udział w zajęciach sportowych organizowanych i opłacanych przez Radę Rodziców. Prosimy, aby dzieci posiadały obuwie sportowe lub kapcie, które nie spadają z nóżki (nie crocsy, nie klapki itp.). Prosimy, aby dziewczynki miały getry lub spodnie dresowe. Zajęcia mają na celu ogólny rozwój fizyczny i sprawnościowy dzieci. Z uwagi na brak sali gimnastycznej w przedszkolu, a co się z tym wiąże możliwości prowadzenia tego typu zajęć zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to trudno korzystać z ogródka przedszkolnego, zajęcia będą odbywać się na małej sali gimnastycznej w szkole. Taka forma ruchu dla dzieci na pewno wpłynie pozytywnie na ich rozwój fizyczny.