WAŻNE – Pismo Wiceprezydenta Gdyni do rodziców w związku z otwarciem w dniu 18 maja przedszkoli i żłobków

Szanowni Rodzice

Poniżej załączam list Wiceprezydenta Gdyni Pana Bartosza Bartoszewicza skierowany do rodziców dzieci uczęszczających do gdyńskich żłobków i przedszkoli w związku z ich planowanym otwarciem od dnia 18 maja br.

Załączam również ankietę przygotowaną przez Urząd Miasta Gdyni dotyczącą chęci skorzystania przez Państwa z opieki przedszkola od dnia 18 maja br.

Proszę wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 30 w Gdyni o wypełnienie poniższej ankiety i odesłanie jej na adres e-mail placówki (przedszkole@p30.edu.gdynia.pl lub przedszkole30gdynia@wp.pl) najpóźniej do dnia 13 maja godz. 9.00.

Z góry dziękuję za współpracę.

Dyrektor Krystyna Dziuba

grafika – pixabay.com