Uwaga!

By 28 października 2021 AKTUALNOŚCI

Informuję Państwa, że w chwili obecnej trwają badania pod kątem zdiagnozowania przyczyny zachorowań wśród dzieci oraz pracowników naszej placówki. O wynikach będą Państwo poinformowani.

Na chwilę obecną podejrzewa się zakażenie wirusowe.

W związku z powyższym proszę o przestrzeganie zasady wspólnego bezpieczeństwa mówiącej o tym, że do przedszkola przyprowadzamy wyłącznie dzieci zdrowe (tzn. bez jakichkolwiek oznak chorobowych w tym także kataru).

W trosce o zdrowie a tym samym bezpieczeństwo dzieci i pracowników naszej placówki proszę, aby dzieci, u których wystąpiły w ostatnich dniach objawy typu: nudności, bóle brzucha, wymioty, biegunka pozostały przez kilka dni w domach, gdyż pomimo ustąpienia objawów nadal mogą zarażać innych.

W dniu dzisiejszym w placówce jest 37 dzieci, z czego jedno już zostało odesłane do domu.

Proszę o zrozumienie sytuacji i poważne podejście do mojej prośby szanując w ten sposób zdrowie innych.

Liczę na Państwa wyrozumiałość.

Dyrektor Przedszkola