Propozycje zajęć i zabaw do realizowania w domu

By 26 maja 2020 30 czerwca, 2020 DLA RODZICÓW
dziecko liczy kredki

Informujemy, że wszystkie umieszczone na stronie internetowej Przedszkola Nr 30 w Gdyni propozycje zabaw, karty pracy, grafiki itp. są własnością ich autorów. Wykorzystane w scenariuszach zostały opracowane na potrzeby edukacyjne i są przeznaczone wyłącznie do użytku dzieci i rodziców z Przedszkola nr 30 w Gdyni w ramach realizacji zdalnego nauczania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Grupy „Perełki” i „Muszelki”

Grupy „Bursztynki” i „Rybki”

Grupa „Delfinki”

Język angielski i religia