Propozycje zajęć i zabaw do realizowania w domu

By 26 maja 2020 30 czerwca, 2020 AKTUALNOŚCI DLA RODZICÓW
dziecko liczy kredki

Informujemy, że wszystkie umieszczone na stronie internetowej Przedszkola Nr 30 w Gdyni propozycje zabaw, karty pracy, grafiki itp. są własnością ich autorów. Wykorzystane w scenariuszach zostały opracowane na potrzeby edukacyjne i są przeznaczone wyłącznie do użytku dzieci i rodziców z Przedszkola nr 30 w Gdyni w ramach realizacji zdalnego nauczania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

 

Grupy „Perełki” i „Muszelki”

 

Grupy „Bursztynki” i „Rybki”

 

Grupa „Delfinki”

 

Język angielski i religia

 

Zabawy i ćwiczenia dla wszystkich

 

 

 

fot. – <a href=”https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie-wektory/edukacja”>Edukacja zdjęcie utworzone przez freepik – pl.freepik.com