Adaptacja dla dzieci nowoprzyjętych

dziecko bawiące sie klockami

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy wszystkie nowoprzyjęte dzieci 3-letnie na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w naszym przedszkolu w dniach od 26.08 do 31.08.2021 r. w godz. 9.00-11.00 (adaptację prowadzi nauczycielka, która od 1 września obejmie tę grupę).

• Na zajęcia zapraszamy 1 rodzica z 1 dzieckiem.
  • Z uwagi na pandemię w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje osoby dorosłe maseczka, dezynfekcja rąk na wejściu do placówki oraz w miarę możliwości zachowanie dystansu.
  • Prosimy o zabranie obuwia zamiennego dla dziecka oraz nieprzynoszenie niczego z domu, w tym także zabawek (ewentualnie coś do picia dla dziecka).

Uwaga! W trakcie trwających adaptacji odbędzie się spotkanie dla rodziców z dyrektorem przedszkola w celu udzielenia informacji na temat organizacji pracy placówki.

Nowoprzyjęte dzieci starsze (4-, 5- i 6-latki) zapraszam na zapoznanie się z przedszkolem 30.08.2021 r. na godz. 11.30.

Zasady wizyty w przedszkolu dla rodziców takie same jak w przypadku młodszych dzieci – maseczka, dezynfekcja rąk, dystans oraz 1 rodzic z 1 dzieckiem.

fot.: pixabay.com